• Máte problémy s firemnými počítačmi?
  • Chcete znížiť NÁKLADY na správu?
  • Máte niekoho ZODPOVEDNÉHO?
  • DOSTUPNÉHO keď potrebujete?
  • Naozaj PROFI a nie študenta?
Chcete získať nestranné posúdenie vašej situácie a navrhnúť riešenie?

Kliknite sem
ISO 9001

Kamerové systémy

Kamerové systémy slúžia na vizuálnu kontrolu chráneného priestoru. Umožňujú okamžite zobraziť dané miesto, alebo sa vytvára záznam, ktorý možno skontrolovať neskôr. Naša firma ma licenciu Krajského riaditeľstva PZ na prevádzkovanie technickej služby. Dokážeme odborne posúdiť a následne navrhnúť optimálne riešenie, ktoré zabezpečí kritické priestory u zákazníka.

Tím technikov potom nainštaluje kamery a prepojí ich s počítačovou sieťou a serverom. Od tej chvíle sa všetko nahráva, aby sa v prípade problémov dalo zistiť, čo sa na danom mieste stalo. Bez problémov je možné sledovať aj viaceré miesta naraz.

Keďže sa všetko rieši prostredníctvom počítačovej siete, je možne v prípade záujmu spojazdniť aj systém, ktorý obraz kamery sprístupní aj prostredníctvom Internetu. Pochopiteľne len pre dôveryhodné osoby. Takto možno na diaľku kontrolovať nielen vonkajšie priestory, ale aj interiér, kde môže dôjsť ku konfliktu s neprispôsobivými zákazníkmi a následnému dokazovaniu, čo sa vlastne udialo.

Licencia na prevádzkovanie technickej služby číslo PT 001774 v rozsahu činnosti „ projektovanie, montáž, údržba, revízie a opravy zabezpečovacích systémov a poplachových systémov a systémov zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí"

2023 © AKCENT NOVA s.r.o., IS Optivus Informácie o spracúvaní osobných údajov