• Máte problémy s firemnými počítačmi?
  • Chcete znížiť NÁKLADY na správu?
  • Máte niekoho ZODPOVEDNÉHO?
  • DOSTUPNÉHO keď potrebujete?
  • Naozaj PROFI a nie študenta?
Chcete získať nestranné posúdenie vašej situácie a navrhnúť riešenie?

Kliknite sem
ISO 9001


CESTA K OPTIVUSU...

Spoločnosť FALCO, s.r.o. je dlhoročný výrobca príslušenstva k zbraniam a taktickej výstroje s históriou od roku 1989. Pôsobíme na viacerých svetových trhoch a obsluhujeme od distribútorov až po konečných zákazníkov.

 

Náš obor je charakteristický veľmi širokým sortimentom s množstvom variácií výrobkov, používaním širokého spektra materiálov a dodávku pre mnohých zákazníkov.

 

V minulosti sme mali mnoho starostí s prehľadom v týchto položkách a tým pádom sme sa aj zložito dostávali k záverom potrebným pre správne rozhodnutia.

 

Prejsť na CRM systém bolo pre nás veľmi bolestivé a náročné, pretože naplniť tento systém „nesystémovo“ udržovanými údajmi zobralo veľa úsilia.

 

V tejto fáze sme si uvedomili, koľko dát vlastne máme a ako zle ich máme pospájané.

 

Využívame viacero skladov materiálov aj výrobkov, skladovými pohybmi ich aktualizujeme a ľahko vytvoríme inventúru.

 

Evidenciou prijatých objednávok máme prehľad o budúcej výrobe a fakturácia s odlíšením podľa obchodníkov dáva prehľad o výkone toho ktorého predajcu. Dôležité je prepojenie všetkých modulov, kedy ľahko z vydanej ponuky urobíme objednávku a následne faktúru.

 

V spisoch „evidencii procesov“ máme všetci prehľad o stave aktuálnych projektov.

 

Čo oceňujem je možnosť doprogramovať špecifické funkcie. Rovnako na nezaplatenie je aj technický servis v prípade otázok alebo vzdialený prístup technika, ktorý vie vyriešiť problém veľmi rýchlo priamo z kancelárie.

 

Sme radi, že využívame CRM systém OPTIVUS® pre naše efektívnejšie fungovanie. Napriek úvodným ťažkostiam stojí za to naň prejsť, pretože pomáha robiť to podstatné,

a ... Zarába peniaze!

 

 

Ing. Róbert Kováč

FALCO SK, s.r.o.

Konateľ

www.falco.sk

2023 © AKCENT NOVA s.r.o., IS Optivus Informácie o spracúvaní osobných údajov