• Máte problémy s firemnými počítačmi?
  • Chcete znížiť NÁKLADY na správu?
  • Máte niekoho ZODPOVEDNÉHO?
  • DOSTUPNÉHO keď potrebujete?
  • Naozaj PROFI a nie študenta?
Chcete získať nestranné posúdenie vašej situácie a navrhnúť riešenie?

Kliknite sem
ISO 9001


Vyberte si počítač podľa vašich potrieb

Každý počítač môže byť originál, a rovnako tak každý zákazník môže mať špecifické požiadavky. Aby sme všetkým týmto kritériám vyhoveli, pripravili sme pre Vás jedinečnú ponuku. Vďaka individuálnemu prístupu ku každému novému počítaču Vám môžeme ponúknuť profesionálne zostavený počítač, presne podľa Vašich potrieb a so zárukou kvality.

V prípade potreby Vám náš špecialista navrhne zámenu jednotlivých dielov tak, aby bol Váš počítač postavený s najlepším pomerom cena / výkon a Vy ste sa tak na mohli na neho spoľahnúť po dlhú dobu.

 


Čo získate kúpou počítača AKCENT?

  •  Overenie kompatibility, odborná montáž, testovanie a zahorenie zostavy, prednostný servis po dobu 24 mesiacov.
 

Plnohodnotný počítač pre prácu s Office, internetom a všetkými bežnými kancelárskymi aplikáciami. Pre vyššiu spoľahlivosť, zabezpečenia a vyšší výkon je PC vybavený procesorom Intel Pentium Dual-Core. Ak plánujete modernizáciu vašej kancelárie - produktová rada počítačov AKCENT Kancelária je pre vás tým správnym riešením.

 
 

Počítač je predpripravený pre prácu s bežnými grafickými aplikáciami. Ak často používate naraz viac náročných programov, bude dobre investovať do viacjadrového procesora. Pokiaľ od výkonu vášho PC bude závisieť plynulý chod vašej firmy, určite nemôžete veľmi šetriť. Úlohy ako úprava fotografií a grafiky vo vysokom rozlíšení, strih HD videa, či renderovanie trojrozmerných náhľadov, sú veľmi náročné na pracovný čas procesora. Preto investujte predovšetkým do výkonného CPU, optimálne aspoň štvorjadrového s vyššou pracovnou frekvenciou. Nezabudnite ho podporiť tiež vyšším množstvom operačnej pamäte (štandardom sa stáva kombinácia Intel Core i5 a 4 GB RAM).

2024 © AKCENT NOVA s.r.o., IS Optivus Informácie o spracúvaní osobných údajov