• Máte problémy s firemnými počítačmi?
  • Chcete znížiť NÁKLADY na správu?
  • Máte niekoho ZODPOVEDNÉHO?
  • DOSTUPNÉHO keď potrebujete?
  • Naozaj PROFI a nie študenta?
Chcete získať nestranné posúdenie vašej situácie a navrhnúť riešenie?

Kliknite sem
ISO 9001


19. výročie vzniku spoločnosti AKCENT NOVA s.r.o.

Pracovníci spoločnosti AKCENT NOVA  s.r.o. sa zišli na neformálnom stretnutí, aby si pripomenuli už po 19-ty krát výročie vzniku spoločnosti. Stretnutie zamestnancov a obchodných partnerov spoločnosti sa v posledných rokoch už tradične koná v areáli zariadenia Vysokej školy technickej Zvolen -  v krásnom horskom prostredí neďaleko Banskej Bystrice – na Šachtičkách.
Počasie tento rok podujatiu prialo, takže najskôr bolo využité ohnisko za chatou na opekanie špekačiek, slaninky, dokonca zeleninky. Predtým však programátorské, obchodnícke a technické ruky museli vymeniť klávesnice za sekerky, narúbať dreva a založiť oheň, čo sa naštastie podarilo bez úrazu.

Kým prišli pozvaní hostia z radov obchodných partnerov a dlhoročných zákazníkov, dostali zabrať aj ďalšie svalové partie zamestnancov AKCENT NOVA s.r.o. pri futbale, tenise, či badmintone.
Podvečer, keď už v kotlíku rozvoniaval pripravený guľáš,  sa pomaly začali schádzať aj ostatní hostia.  Každému dobre padlo stráviť netradičné piatkové popoludnie v prírode, pri dobrom jedle v spoločnosti milých ľudí. V neformálnej debate pri ľudovej muzike skupiny Milana Olšiaka, ktorý už taktiež tradične každoročne toto podujatie oživuje,  príjemne plynul čas až do neskorých večerných hodín.


2023 © AKCENT NOVA s.r.o., IS Optivus Informácie o spracúvaní osobných údajov